اخبار برگزیده

ويزاي کانادا سرزمين فرصتها

 


ويزاي کانادا


کانادا به عنوان دومين کشور بزرگ جهان شناخته شده که ساليانه افراد با اهداف متفاوت وارد اين کشور ميشوند.


نقشه کانادا


اگر شما نيز در زمره ي اين افراد مي باشيد در وهله ي اول ملزوم به مشخص موضع خود براي اخذ ويزاي کانادا ميباشيد.


از انواع ويزاهايي که براي مهاجران صادر ميشوند:  • ويزاي توريستي

  • ويزاي شغلي

  • ويزاي سرمايه گذاري

  • ويزاي تحصيلي را ميتوان نام برد.


متداول ترين نوع ويزايي که به طور معمول براي صدور ويزاي کانادا تقاضا ميشود نوع توريستي اش ميباشد که در زير به شرح آن خواهيم پرداخت.
نمونه اي از ويزاي پنج ساله کانادا


ويزاي کانادا
ويزاي کانادا اعتباري 10 ساله دارد ولي با توجه به اعتبار 5 ساله ي گذرنامه هاي ايراني اين ويزا با توجه به اعتبار پاسپورتتان صادر ميگردد ، بدين معني که اگر گذرنامه ي شما تنها 2 سال اعتبار داشته باشد ويزاي کانادا نيز براي شما 2 ساله صادر مي گردد.
پس با توجه به اعتبار 5 ساله ي پاسپورت ايران مي گوييم ، ويزاي کانادا اعتبار 5 ساله دارد و به شما فرصت اقامت شش ماهه را در هر بار ورود ميدهد.با توجه به شرايط خاص و مورد نياز هر فرد اين ويزا را ميتوان در انواع  •  سينگل

  •  مولتي

  •  سوپر ويزا


اخذ نمود.در حالت سينگل تنها  يک بار حق ورود به کشور کانادا را داريد که ميتواند از يک روز تا شش ماه به طول بيانجامد.
در نوع مولتي شما مجاز به ورود به خاک اين سرزمين بيش از يک بار هستيد اما نکته حائز اهميت اين است که هر ورود نبايد بيش از شش ماه به طول بيانجامد.
در ويزاي نوع سوپر مدت اقامتتان از شش ماه به دو سال تغيير خواهد کرد .
اما دانستن اين اطلاعات براي اخذ ويزاي کانادا مکفي نيست.
براي اخذ ويزاي تضميني کانادا شما نياز به مشاورين و کارشناسان مجرب در اين زمينه داريد چراکه مسير اخذ ويزاي کانادا براي ايرانيان مسير تقريبا ناهمواريست و شما نيازمند متخصصاني هستيد که به شما مشاوره دقيق و کاملي ارائه دهند و با همراهيتان مسير  پيش رو را برايتان هموارتر و سريع تر نمايند.


 


اخذ ويزاي کانادا


حال اگر قصد سفر به کانادا را داريد چه به جهت توريستي يا ديدار اقوام و آشنايان، تحصيل يا تحقيق و غيره، فرقي نمي کند، کاري که بايد انجام دهيد يکسان است. جمع آوري يکسري مدارک ، ترجمه آنها و ارائه آن به ما هست. ما مدارک  را با دقت بررسي کرده و اگر احتياج به مدارک بيشتر بود شما را در جريان قرار مي دهيم. فرم هاي لازمه را تکميل کرده و وجوه لازم را پرداخت مي نماييم، پس از اين مراحل نامه انگشت نگاري دريافت مي گردد و به شما تحويل مي دهيم. شما يک ماه فرصت داريد که براي انگشت نگاري به کشورهاي که دفاترVFS  بيومتريک دارند، مانند ترکيه، امارات، ارمنستان تا کشورهاي ديگر مراجعه نماييد.


کانادا در حال حاضر احتياج به تعيين وقت سفارت ندارد و انگشت نگاري را در هر روز و هر زمان که در اين يکماه فرصت داريد مي توانيد انجام دهيد. توجه نماييد که ويزاي کانادا مصاحبه ندارد.


پس از طي اين مراحل بررسي پرونده شما توسط افسران صورت مي گيرد، که ممکن است در اين زمان هم احتياج به مدارک بيشتر باشد که درصورت درخواست ما به شما اعلام مي کنيم، و بايد منتظر جواب آن قرار بگيريم که ممکن است از يک روز تا چند ماه به طول بيانجامد. در صورت منفي بودن جواب، نامه رد ويزا که دلايل آن ذکر شده به شما تحويل داده مي شود.


در صورت مثبت بودن جواب، گذرنامه از شما دريافت شده و جهت الصاق ويزا به سفارت کانادا ارسال مي شود. مرحله فرستادن گذرنامه به سفارت و برگشت آن "پيکاپ" گفته مي شود.


 


مدارک مورد نياز


1.کپي از تمام گذرنامه هاي جديد و قديم صفحه ي اول صفحات مهر و ويزا خورده


2.ترجمه رسمي شناسنامه مهر دادگستري و مهر امورخارجه


3.ترجمه رسمي مدارک شغلي نامه اشتغال به کار، بيمه ، ماليات، آخرين فيش حقوقي، روزنامه رسمي، جواز کار و مدارک مربوط به نوع کار متقاضي


4. مدارک بانکي و مالي بصورت لاتينتمکن مالي ، گردش سه ماه يا شش ماه


5.ترجمه اسناد ملکي


6.عپرسنلي پشت زمينه سفيد، بدون روتوش، 3.54.5


7.در صورت تاهل ترجمه سند ازدواج


 


ويزاي کانادا سرزمين فرصتها

ويزاي کانادا سرزمين فرصتها

ويزاي کانادا سرزمين فرصتها

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها